KS Olivia Gdańsk - strona nieoficjalna

• " Każda, nawet najdłuższa droga.. Zaczyna się od pierwszego kroku"

Główny Sponsor

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Czy podoba się Państwu nowy kanał Olivia-TV

Czy podoba się Państwu nowe oblicze strony rocznika 2005/06 ?

Sylwetka Trenera.

• autor: ksolivia05, 2012-12-15 12:23

Zapraszamy do zapoznania się z krótką sylwetką trenera.

Tomasz Byszko urodził się w 1993 roku w Gdańsku. Futbolowi poświęcony bez reszty. Piłkarską przygodę rozpoczął w nieistniejącym już GTS Brzeźno Gdańsk w 2000 roku. Po trzech latach przeniósł się do KS Olivia. W Oliwie trafił na wybitnego szkoleniowca - trenera Małolepszego. Pod jego okiem kontynuował swoją przygodę piłkarską. Rozwijał się dynamicznie. W biało-czarnych barwach spędził pięć lat. Grał na pozycji środkowego oraz prawego pomocnika. Oprócz rozgrywek ligowych, brał udział w międzynarodowych turniejach oraz zgrupowaniach. W 2008 roku został wypożyczony, a pół roku później wytransferowany do Bałtyku Gdynia. W Gdyni zakończył swoją piłkarską karierę w drużynie juniorów starszych. Był blisko powołania do drużyny seniorów Bałtyku, jednak angaż uniemożliwiła mu kontuzja. Jest absolwentem Zespołu Szkół Sportowych i Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego w Oliwie.

Obecnie jest studentem I roku Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, na kierunku wychowanie fizyczne. Posiada licencje trenerską UEFA-B. Praktykuje dodatkowo w Akademii Piłkarskiej w Gdyni-Dąbrowej, a także w Ośrodku Szkolenia Młodzieży w Gdańsku. Zdobywa niezbędną wiedzę na kursokonferencjach organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej. Od trzech lat jest jednym ze współorganizatorów Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej "Euronadzieje" dla najlepszych drużyn w Europie.

Tomasz Byszko ma zamiar nawiązać do znakomitych tradycji szkoleniowych w KS Olivia. Autorytetem w jego pracy trenerskiej jest obecny szkoleniowiec FC Liverpool - Brendan Rodgers

Tomasz Byszko - KS Olivia                                            Brendan Rodgers - FC Liverpool

Tomasz Byszko przy piłce podczas derbowego meczu z Lechią.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Olivia -TV